Historická komisia spustila online projekt koreneskautingu.sk

• skauting.sk

„Strom bez koreňov nemá z čoho žiť a už slabý vietor ho môže vyvrátiť.“ Historická komisia preto spustila online projekt koreneskautingu.sk

Mesiac november je pre slovenský skautský internet výnimočným obdobím. Okrem oficiálnej webstránky Slovenského skautingu svoju internetovú prezentáciu spustila aj Historická komisia.

Počas tretieho novembrového týždňa spustila Historická komisia Slovenského skautingu svoju webovú stránku. Na tejto stránke sa budete môcť dozvedieť o histórii skautingu a hlavne histórii skautingu na Slovensku. Tím členov Historickej komisie pre vás pripravuje veľa zaujímavosti a historických dokumentov. Na stránke už teraz nájdete skautskú kroniku skautov z Malaciek z roku 1924.

Stránka je oficiálnou stránkou Slovenského skautingu a dostupná je na adrese www.koreneskautingu.sk.

Na stránke nechýba ani priamy kontakt na Historickú komisiu, preto neváhajte a pripojte sa k objavovaniu skautských dobrodružstiev z minulosti.

článok vyšiel na stránke www.skauting.sk

Historická komisia (HK) je stálou komisiou, osobitnou organizačnou zložkou Slovenského skautingu.

Hlavný kontakt

• HISTORICKÁ KOMISIA SLSK